rodinný dům nebo vila, Ostrava, Radvanice, prodej


Klidná ulice Maryčky Magdonové tvoří hranici mezi městskými obvody Radvanice a Bartovice.
My vám v tom klidu můžeme nabídnout ke koupi rodinný dům o dispozici 5+kk, který má promyšlené řešení a v současné době slouží jak k bydlení, tak podnikání.
K domu náleží zahrada, která je laděná relaxačně a nabídne i vybudované jezírko.

Dům má dispoziční řešení : zádveří, obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, ložnice, koupelna, WC, pokoj, technická místnost se vstupem do podkrovní části, která disponuje jedním pokojem.

Původně bylo u domu kryté stání, které bylo přestavěno na hobby místnost, která je oddělená a využívá se k podnikání. Novému majiteli ale může posloužit jako další, prostorná obytná místnost.

Dům má podlahové vytápění (plynový kotel).

Pokud máte požadavek na větší zahradu a zázemí, souběžně prodáváme přilehlý pozemek s kompletně vybaveným mobilním domem. Můžete užívat sami, mít důstojný prostor pro případné návštěvy, nebo se nabízí možnost zajištění zajímavých příjmů, kdy je tento mobilní dům s oblibou krátkodobě pronajímán.

Tento dům má své kouzlo, které je nutné objevit při osobní prohlídce a poznat tak, jak by Váš život v tomto domě mohl vypadat.

Proto neváhejte a kontaktujte mě pro bližší informace a sjednání prohlídky.

Průkaz energetické náročnosti se zpracovává, uvádíme tedy hodnotu energetické třídy náročnosti budovy, jak vyplývá ze zákona č. 406/2000 Sb., jako "G". Před podpisem kupní smlouvy bude energetický průkaz řádně předán.

okres:Ostrava
obec:Radvanice
typ reality:rodinný dům nebo vila
forma obchodu:prodej
adresa:Maryčky Magdonové 1313/21, Ostrava - Radvanice
poznámka:Aktuální
cena:7 300 000,- Kč / 331 818,- EUR (včetně provize)
navrhnout cenu
číslo zakázky:1056068323  
ID reality:443339
Plocha pozemku celkem [m2]:785
Počet nadzemních podlaží:1 + podkroví
Podsklepený:ne
Zahrada:Ano
Bazén:jezírko - biotop

Petr Šrámek

partner kanceláře a makléř

Kontaktujte makléře

Zakázka: [1056068323 ] rodinný dům nebo vila, Ostrava, Radvanice, prodej (7 300 000,- Kč / 331 818,- EUR (včetně provize))