Služby


PRODEJ - PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Od roku 1994 zajišťujeme odborný prodej, pronájem i dražby komerčních nemovitostí, pozemků, územních celků, domů a bytů v Praze, Brně, Ostravě. Jsme vyhledáváni především pro svou solidnost a vysokou profesionalitu. Každého klienta obsluhujeme k jeho naprosté spokojenosti.

ODHADY NEMOVITOSTÍ

Profesionálně stanovená prodejní cena je prvním krokem k úspěšné a RYCHLÉ REALIZACI. Přemýšlíte-li o prodeji nemovitosti, jistě Vás zajímá, jaká je její nejvyšší možná prodejní cena.

Při stanovení ceny vycházíme z našich dlouholetých zkušeností, informací z cenových map a již uskutečněných prodejů v dané lokalitě a čase.

Pro účely dědického řízení Vám připravíme odhad ceny v čase a místě obvyklé. Pro daňové účely, pro podání daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí, zajišťujeme znalecký posudek vypracovaným znalcem v oboru.

FINANČNÍ SLUŽBY

S naším partnerem – finančním makléřem Vám zajistíme komplexní nabídku finančních produktů zdarma. Spolupracujeme s hlavními poskytovateli finančních a pojišťovacích služeb na českém trhu.

Pomáháme klientům s vyřízením hypotečního úvěru či úvěru ze stavebního spoření ve chvíli, kdy si pořizují nemovitost a nemají dostatečné finanční prostředky na její úhradu.

Pojistíme Vaši nemovitost pro případ přírodních živlů, požárů, vodovodních škod, nehod, škod způsobenými krádežemi, vandalismem.

Nezapomínáme na pojištění domácnosti, které ochrání její vnitřní vybavení a osobní věci.

Sjednáme pojištění majetku i pojištění odpovědnosti, které kryje způsobené škody na majetku, zdraví či životě někoho jiného.

Prověříme finanční nabídku od konkurence či stávající pojištění, nechybí-li některé z důležitých pojistných krytí případně abychom předešli nebezpečí podpojištění.

PŘÍMÝ VÝKUP NEMOVITOSTI

Nemůžete čekat až se Vaše nemovitost prodá, je Vaše nemovitost zatížená dluhem či Vám hrozí exekuce? Odkládat řešení na poslední chvíli se nemusí vyplatit. Připravíme Vám individuální nabídku šitou na míru. Pomůžeme najít vhodné řešení. Vše rychle, bezpečně a diskrétně.

Kontakty


Václav Štolba

jednatel společnosti a makléř

Petr Šrámek

partner kanceláře a makléř

Máte zájem o naše služby?