family house or villa, Ostrava, Václavovice, sale


Rodinný dům 9+2 s velkou udržovanou zahradou, zastřešenou terasou, balkónem a dvěma garážemi s vjezdem na dálkové ovládání vrat, situován v krásném a klidném prostředí u lesa. Součástí prodeje je i nové vnitřní vybavení, které je z kvalitních nadstandardních materiálů, nábytek na zakázku z rumunského dubu, kuchyně vybaveny veškerými spotřebiči vč. myčky. V podzemním podlaží je umístěna letní kuchyň, kulečníková místnost, sprchový kout, 3 technické místnosti a uhelna s kotelnou. Přízemí domu obsahuje vstupní halu, kuchyň, jídelnu s výstupem na terasu, 4 pokoje, koupelnu s rohovou masážní vanou a WC. Vstup do 2. NP je po dubovém schodišti, ve kterém se nachází vstupní hala s východem na balkón, kuchyň s vestavěnými spotřebiči, jídelna, koupelna s rohovou vanou a perličkovou lázní, 2 pokoje a obývací pokoj s barem v kombinaci mramoru a pískovce. Podkroví tvoří obývací pokoj a ložnice pro hosty. Vytápění ústřední plynová v kombinaci s tuhými palivy, veřejný vodovod, domovní odpad sveden do tří komorového septiku, EL 220/380 V, telefon, internet. Garáže jsou vytápěny, na podlaze provedena dlažba, v podstřešním prostoru pracovna a půda. Pozemek oplocen, vrata s dálkovým ovládáním, přední plocha cca 500 m2; v zámkové dlažbě. Na zahradě byl v r. 2006 zkolaudován altán (zast. plocha 123 m2) pro 40 osob s krbem, vestavěným barem s výčepním a chladícím zařízením na pivo, kuchyňkou, WC a hosp. část pro zahradní techniku příp. auto. Dům o zastavěné ploše 231 m2; byl zkolaudován v roce 1995.

Nemovitost je možno využít také jako kancelářské prostory v přízemí, v patře pak k bydlení. Sklepní prostory je možno následně využít jako skladovací prostory a archiv firmy. Altán pro 40 osob je možné využít na promo akce.

Situováno v krásném a klidném prostředí s vynikající dopravní dostupnosti MHD do Ostravy, Havířova a Frýdku-Místku. Autem do centra Ostravy cca 15 min., Havířova cca 7 min., Frýdku -Místku cca 12 min.

Další upřesňující informace k nemovitosti:

Sklep, půdní prostor, plovoucí podlahy, nábytek – nový, myčka na nádobí, masážní van, kuchyňská linka, krb, dřevěné podlahy, dřevěné obklady, dvojgaráž, dlažba, vodovodní přípojka, septik, plynová přípojka, 380V, 220V.

Prohlídky, po předchozí dohodě, kdykoliv.

Energetický štítek PENB vypracován - třída "G".

Makléř doporučuje.

District:Ostrava
Municipality:Václavovice
type of real estate:family house or villa
form of business:sale
available:ihned
address:Václavovice
note:Aktuální
price:12 900 000,- CZK / 537 500,- EUR Včetně provize RK
navrhnout cenu
number of the order:1016053217  
ID real estates:443070
the area of the estate in total [m2]:2 311 m2
with cellar:yes
garden:yes
swimming pool:no
including the land:yes
balcony:yes
parking:on the estate
garage:yes
heating:combined
condition:standard
water:public gas line
gas:public gas line
electricity:220V/380V
sewerage:septic tank
character of the town:villlage

Václav Štolba

jednatel společnosti a makléř

Celkem byla tato zakázka zobrazena20311x
Za poslední týden 306x
Za poslední den (23.05.2019) 3x
Statistika inzerátu se přepočítává jednou denně.

Kontaktujte makléře

Zakázka: [1016053217 ] rodinný dům nebo vila, Ostrava, Václavovice, prodej (12 900 000,- CZK / 537 500,- EUR Včetně provize RK)