ostatní typ reality, Ostrava, Radvanice, prodej


Hledáte možnost koupě stavebního pozemku, nebo jen místa, kde můžete odpočívat a mít k dispozici mobilní dům? Nebo hledáte příležitost investovat, a zajistit si zajímavé příjmy z pronájmu?

Obojí splní nabídka na ul. Maryčky Magdonové v Ostravě – Radvanicích.

Předmětem koupě je pozemek, dle územního plánu určený pro bydlení v rodinných domech, na kterém je umístěn mobilní dům, který je možno užívat celoročně. Výměra pozemku je 514 m2.
Dům je zateplený, se zastřešenou terasou a je k dispozici včetně kompletního vybavení včetně venkovního posezení a vířivky. Napojení na sítě (el., voda) je v současné době řešeno z rodinného domu na přilehlé parcele, který je rovněž v prodeji. V řešení jsou projekty na samostatné napojení elektřiny a vody, aby byl zajištěn nezávislý odběr. Odpad je již samostatný.

Lokalita je velmi klidná, proto je tento mobilní dům s oblibou využíván pro krátkodobé pronájmy, což znamená příležitost si zajistit zajímavý příjem. V případě, že by vás zaujala i koupě rodinného domu na přilehlém pozemku, de facto si zajistíte beznákladové bydlení.

Proto neváhejte a kontaktujte mě pro bližší informace a sjednání prohlídky.

okres:Ostrava
obec:Radvanice
typ reality:ostatní typ reality
forma obchodu:prodej
k dispozici:po zaplacen
adresa:Maryčky Magdonové, Ostrava - Radvanice
poznámka:Aktuální
cena:2 890 000,- Kč / 131 364,- EUR (včetně provize)
navrhnout cenu
číslo zakázky:1056068423  
ID reality:443340

Petr Šrámek

partner kanceláře a makléř

Kontaktujte makléře

Zakázka: [1056068423 ] ostatní typ reality, Ostrava, Radvanice, prodej (2 890 000,- Kč / 131 364,- EUR (včetně provize))