sklad, výroba, provoz, Ostrava, Mariánské Hory, pronájem


K pronájmu nemovitost na velmi frekventovaném místě, u nákupního střediska Kaufland, Sconto nábytek v Ostravě - Mariánských Horách. Nemovitost je součástí areálu, který je opatřen elektrickou bránou, střežen kamerovým systémem. Jedná se o starší dům, ve kterém je rozvedena počítačová síť + alarm. Tento objekt byl využíván jako kanceláře. Před tímto domem se nachází 2 garáže. Vhodné rovněž ke skladování.

Nádvoří a odstavné plochy jsou vydlážděny zámkovou dlažbou, která je vyspádována do sběrných žlabů, které jsou svedeny do odlučovače ropných látek, následně do čističky odpadních vod a kanalizace.

Objekt má výbornou polohu i z hlediska dopravy, dálnice D1 v dosahu tří minut. Možnost přístupu i z parkoviště u obchodního centra.

Vhodné využití pro skladování, drobnou výrobu. Nutno vidět!

Pokud není v nabídce uvedeno jinak a od vlastníka nemovitosti jsme neobdrželi průkaz energetické náročnosti, uvádíme hodnotu energetické třídy náročnosti budovy jako G. Před podpisem smlouvy bude, jak vyplývá ze zákona č. 406/2000 Sb., energetický průkaz, s upřesněním energetické třídy, vyhotoven a řádně předán.

okres:Ostrava
obec:Mariánské Hory
typ reality:sklad, výroba, provoz
forma obchodu:pronájem
k dispozici:ihned
cena:25 000,- Kč/měsíc / 1 042,- EUR cena bez DPH, služeb
navrhnout cenu
číslo zakázky:1057030514  
ID reality:442919
Užitná plocha:200 m2
Pozemek celkem:1100 m2
Umístění:samostatný
Příjezd kamionů:ano
Pozemek oplocen:ano
Zabezpečení objektu:elektronické
Vybavení nemovitosti:ne
Parkování:v místě
Počet parkovacích míst:30

Petr Šrámek

partner kanceláře a makléř

Celkem byla tato zakázka zobrazena4188x
Za poslední den (12.05.2018) 5x
Statistika inzerátu se přepočítává jednou denně.

Kontaktujte makléře

Zakázka: [1057030514 ] sklad, výroba, provoz, Ostrava, Mariánské Hory, pronájem (25 000,- Kč/měsíc / 1 042,- EUR cena bez DPH, služeb)