Za Elektřinu a Zemní plyn si v roce 2019 připlatíte. Nemusíte všichni.


Většina lidí si roce 2019 připlatí za energie Elektřinu i Zemní plyn. Všichni dodavatelé odůvodňují krok velkým růstem velkoobchodních cen na komoditních burzách a mají pravdu.

Cena Zemního plynu, na burze, v březnu 2018 cca 550.- CZK/ MWh, se pohybuje nyní okolo 1000.- CZK/ MWh.

Cena Elektřiny, na burze, v březnu cca 880.- CZK/ MWh, se pohybuje nyní okolo 1450.- CZK/ MWh.

Nebude se ale jednat o plošné zdražování, bude záležet na tom, jaký typ produktu mají zákazníci dodavatelů sjednaný. Jsou klienti, kteří jednoduše využívají sdružené nákupy energií a těch se to týkat nemusí, nebo nebude.

Už jste o tom slyšeli? Co to znamená?

Zjednodušeně lze říci že je rozdíl kupovat jedno jablko nebo ho koupit rovnou celý vagón. Přirozeně, ten kdo kupuje „více najednou“ má vždy lepší ceny.

Souhlasíte?

Představte si, že nenakupujete jen jako jedna domácnost nebo firma, ale připojíte se do velkého balíku třeba 5 000 odběrných míst? Najednou jste úplně jiným klientem, úplně jiná kupní síla!

Sami toto jistě nedokážete, k tomu se využívají takzvané Sdružené aukční nákupy. Jsou připraveny i pro vás, přidat se není nikdy pozdě.

A je to jednoduché.

Přidejte se k desetitisícům spotřebitelů a organizací, kteří již využívají všech výhod sdružených aukcí. Ušetříte si tak starosti, čas i peníze. Staňte se i Vy součástí největší komunity spotřebitelů.

Je to ZDARMA - provoz se hradí z aukčních poplatků, které hradí vítězní dodavatelé v aukcích.

Společně se podíváme na to, jak jsou na tom Vaše aktuální ceny a smluvní podmínky a zda Vám můžeme nabídnout něco navíc.

Vy se pak rozhodnete, zda chcete začít využívat všech výhod Sdružených aukcí – žádné starosti, maximální servis, právní ochranu, výhodné podmínky i ceny a mnoho dalšího.

Nezastupujeme žádného z dodavatelů, zastupujeme naše klienty a chceme nejlepší ceny.

Kontaktujte nás. Poradíme, vysvětlíme a rádi pomůžeme.

 

*** Víte o tom, že pokud obdržíte od dodavatele dopis s informací o navýšení cen energií, můžete s ním bez sankcí ukončit  i dlouhodobou smlouvu a zajistit si dodavatele nového?

Kontakty


Václav Štolba

jednatel společnosti a makléř

Petr Šrámek

partner kanceláře a makléř

Máte zájem o naše služby?