Kvalitní makléř = bezpečná, profesionální,
rychlá a výhodná služba klientům


Vždy hájíme zájmy našich klientů. Máme dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti. Vše zajistíme tak, aby celý proces proběhl efektivně, bezpečně a v souladu s platnou legislativou. Jsme i koncesovaní dražebníci, dle zákona 26/2000 Sb.

Šetříme čas klientů i zbytečně vynaložené finance. Naše služby se hradí až po úspěšném prodeji/pronájmu nemovitosti. Do té doby jdou všechny náklady (inzerce, prohlídky, apod.) na účet naší kanceláře.

Náš klient nestojí stranou. Vždy vás průběžně informujeme o každém našem kroku, abyste měli dokonalý přehled o průběhu celého procesu.

Jsme profesionálové. Dáváme vždy přednost osobnímu jednání, kdy se snažíme vyhovět všem potřebám a požadavkům našich klientů. Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni a odnášeli si příjemný pocit férového obchodu.

Společně k úspěšnému prodeji:


Setkáme se a probereme všechny vaše představy, navrhneme tržní cenu i prověřenou obchodní strategii.

Zajistíme fotodokumentaci nemovitosti, převezmeme potřebné podklady, prověříme právní stav, připravíme prezentaci včetně video prohlídky.

Zajistíme inzerci na hlavních realitních portálech, médiích, sociálních sítích. Oslovíme naše smluvní spolupracující makléře a prověřené realitní kanceláře, případně investiční fondy. Můžeme umístit i reklamní štít na vaši nemovitost.

Prioritně oslovíme všechny klienty a partnery z naší pečlivé a dlouholeté interní databáze. Automaticky odešleme nabídku zájemcům, kteří pravidelně odebírají novinky naší nabídky.

Profesionálně vedeme prohlídky se zájemci. Informujeme vás o jejich průběhu a následném jednání.

Ve spolupráci s prověřenými advokáty zajistíme rezervační smlouvu, veškerou smluvní dokumentaci i ověření podpisů. Vaše peníze budou bezpečně uloženy v advokátní, notářské, nebo bankovní úschově a vyplaceny dle předem stanovených podmínek kupní a úschovní smlouvy. Zajistíme podání smlouvy na Katastrální úřad a dohlédneme na celý průběh řízení.

Připravíme předávací protokol. Jsme u předání nemovitosti, pomáháme s vysoutěžením nejvýhodnější energie a zemního plynu, na Komoditní burze Praha.

Kontakty


Václav Štolba

jednatel společnosti a makléř

Petr Šrámek

partner kanceláře a makléř

Názory našich kllientů


Vše proběhlo naprosto k naší spokojenosti. Jako už potřetí za sebou bylo jednání RK VICTORIA naprosto bez závad. 

A.K., Londýn

S takovou pečlivostí a profesionalitou jsem se ještě u realitní kanceláře nesetkal. Opravdu. Velmi přátelští, vše vysvětlí do detailů, snaží se, aby transakce byl co nejméně nepříjemná. Převzali prodej mé nemovitosti po jiné RK. Velmi kvalitní práce. Doporučuji! 

David N.

Provádění uvedených služeb hodnotíme jako profesionální a nemáme žádné námitky. Oceňujeme komunikativnost jednotlivých pracovníků a partnerů Vaší firmy nejen vůči výboru SVJ, ale i ve vztahu k jednotlivým, vlastníkům naší nemovitosti.

Výbor SVJ

Dlouho jsem vybíral realitní kancelář pro prodej naší komerční nemovitosti. Nakonec jsem si vybral RK VICTORIA díky referencím, které jsem obdržel. Musím konstatovat, že realizace odpovídala přesně foto referencím na webu a také mému zadání, zároveň byly služby velmi profesionální a rychlé bez jakýchkoliv problémů. 

P.J.

Naše spolupráce se společností RK VICTORIA Studio trvá již několik let. Při výběru jsme kladli důraz na schopnosti firmy reagovat na přání klienta, který se nepohybuje v oboru realitních služeb a formuluje tedy své představy poněkud laicky. Současně nás zaujala vysoká úroveň. Seriózní jednání a plnění všech termínů bylo a je zde samozřejmostí. Naše zkušenosti ze spolupráce jsou jen ty nejlepší. 

Ing. L.M.

Musím poděkovat za rychlou komunikaci a vyřešení všech našich problémů. Vřele doporučuji! 

J.B.

Dobry den, děkuji za Vaši práci a pomoc, taky za doporučení finančního poradce jsem moc ráda, že jste mi dopomohli k bytu právě Vy :) Ráda jsem Vás poznala a ráda Vás budu doporučovat. Krásný den a ať se Vám daří. 

Martina D.

Se službami jsem byla velmi spokojená. V krátkém čase vypracovali, pro mne velmi důležitou, strategii prodeje mé nemovitosti. Postupovali zcela podle mých představ a sami navrhli některé změny, které vedly k ještě lepšímu výsledku. Odvedli perfektní práci a poskytli mi zcela nadstandartní služby za velmi rozumnou cenu. Určitě budu doporučovat dál. 

MUDr. K.T.

Máte zájem o prodej nemovitosti?